Zapraszamy do kontaktu
+48 609 581 110 • +48 663 683 052

  • Baner

    Nowoczesne domy jednorodzinne

    dla Ciebie i Twojej rodziny

Obecnie realizowany jest projekt domu w zabudowie bliźniaczej, dwulokalowej o nowoczesnej, prostej architekturze, przeznaczony dla rodziny 3-4 osobowej. Projekt optymalnie wykorzystuje kubaturę budynku i mimo niewielkich gabarytów uzyskano stosunkowo dużą powierzchnię użytkową. Otwarta, jasna ,przestronna część dzienna na parterze zapewnia wygodę mieszkańcom i sprawia wrażenie, że dom jest większy niż w rzeczywistości.

 

Miejsca parkingowe przewidziano przed budynkiem.

Budynek tworzony jest według projektu Extradom EMILKA jednorodzinny dwulokalowy PL+P WRD2743.

Dom na działce o pow. 470m2 przy ul. Kr.Jadwigi w Żninie.

 

Technologia budowy domu.
Strop: żelbetowy monolityczny typu Terriva. Ściany zewnętrzne z pustaka typu Ytong(termo) najcieplejsza wersja. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna firmy Kreaton. Ogrzewanie: gaz ziemny.

Termin zakończenia inwestycji do stanu deweloperskiego planowany jest na początek sierpnia 2019 roku.

Cena 1m2 = 3,950zł

 

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Inwestycja realizowana jest w otoczeniu przyrody, w cichej i spokojnej okolicy Ziemi Pałuckiej, w odległości ok.800m od centrum Żnina.

Najbliższe przedszkole i szkoła znajduje się ok 500 metrów od domu, natomiast mini market ok. 200 metrów .

 

WALORY PRZYRODNICZE

To historyczny obszar zwany Pałukami, przez który przebiega większość trzeciego odcinka Szlaku Piastowskiego oraz takie gminy jak Gąsawa i Rogowo., które wśród licznych lasów i jezior tworzą swoistą enklawę turystyczną, kulturową i przyrodniczą. Urokliwy krajobraz z licznymi wzniesieniami, zwartymi kompleksami lesnymi i jeziorami.

 

Wszystkie walory przyrodnicze można poznać na znakowanych szlakach turystycznych, podczas spływów kajakowych, wypraw rowerowych i pieszych wędrówek. Są one niewątpliwą atrakcją dla osób zainteresowanych spędzaniem czasu w bliskości z naturą, spacerowaniem wokół śródleśnych jezior, zbieraniem grzybów i obserwacją zwierząt. Bogactwo zwartych kompleksów leśnych, duża ilość dobrze zagospodarowanych jezior,malownicze i atrakcyjne szlaki to niewątpliwy atut regionu Pałuckiego.